Výrobca
Squidbaits

Kód produktu
HBSQUID

Cena pre Vás
od 12 € s DPH (po registrácii zľava -10%)

Varianta neexistuje
ks
Hotové boilies
Squid
/
16mm
Kód: HBSQUID-SQ16
Skladom
15 €
Hotové boilies
Ananás
/
16mm
Kód: HBSQUID-AN16
Skladom
12 €
Hotové boilies
Orech & Javor
/
16mm
Kód: HBSQUID-OJ16
Skladom
13 €

Hotové boilies SQUIDBAITS vytvorené od rybárov pre rybárov z kvalitných ingrediencií. V ponuke je veľký výber príchutí a rôzne veľkosti. viac

Vernostný systém

Vernostný systém

Náš vernostný systém prináša rôzne benefity a celkovo zľavy až do výšky 20%.

Splátkový predaj

Splátkový predaj

Vybraný tovar viete nakúpiť aj na splátky, ktoré vybavíte v ktorúkoľvek dennú i nočnú hodinu z pohodlia domova. 

Špeciálne akcie

Špeciálne akcie

Pre našich zákazníkov pripravujeme počas celého roka zaujímavé zľavy na vybrané produkty a súťaže.

Doprava zdarma nad €49

Doprava zdarma nad €49

Pri nákupe nad 49 € neuhrádzate dopravu, ľubovoľne zvolenú dopravu máte od nás zdarma.

Ananas:

Charakteristickú vôňu tohto boilies dodáva dobre známa a obľúbená ovocná aróma s typickou vôňou zrelého ananásu. Samotný mix je zložený z kvalitných kukuričných extraktov, proteínov a liquidov. Ďalej táto zmes obsahuje výborné vtáčie zoby, mliečne proteíny a momentálne najlepšiu, veľmi dobre stráviteľnú a výborne rozpustnú rybiu múčku EZT 97. Boilies Ananás je vhodné na celoročné použitie, ale najlepšie výsledky sme s ním dosiahli počas skorej jari a neskorej jesene, nakoľko je veľmi dobre stráviteľné a v tomto období ho ryby doslova vyhľadávajú. Boilies Ananás dosahuje najlepšie účinky na vodách, kde sa často kŕmi a chytá na kukuricu.

Orech & Javor:

Boilies Orech & Javor bolo špeciálne vyrobené na chladnejšiu vodu. Dbali sme na to, aby pri teplote vody pod 10 °C boilies dobre pracovalo, lákalo ryby k lovnému miestu a nútilo ich k prijímaniu potravy. Jedinečnú vôňu tohto boilies dodáva aróma Lieskový orech a aróma Javor. Jedná sa o boilies, ktoré je vyrobené výlučne na báze rastlinných a mliečnych produktov. Základ zmesi tvorí mix pražených orechov a arašidov, kvalitné vtáčie zoby, mliečne a rastlinné proteíny. Boilies Orech & Javor je vhodné na celoročné použitie, ale najlepšie výsledky sme s ním dosiahli počas skorej jari a neskorej jeseni, nakoľko je veľmi dobre stráviteľné a v tomto období ho ryby doslova vyhľadávajú.

Mušľa & Čierna ríbezľa:

Perfektnú vôňu tohto boilies dodáva dobre známa a obľúbená esencia s typickou mušľovou vôňou a spolu s arómou Čierna ríbezľa sa nám podarilo vyrobiť boilies, ktoré je fenomenálne. Pri prvom testovaní tohto boilies sa nám podarilo chytiť na našej zväzovej vode kapra o váhe 16+!!! Boilies je vyrobené z najkvalitnejších predtrávených a neenzymatických rybích múčok dostupných na trhu, ktoré sú bohaté na aminokyseliny, vitamíny, bielkoviny, nenasýtené mastné kyseliny a zároveň sú výborne stráviteľné. Samozrejme v tomto boilies sú taktiež tie najkvalitnejšie tekuté potravy a extrakty GLM, Krill a ..., ktoré robia toto boilies výnimočným. Mušľa & Čierna ríbezľa je veľmi dobre stráviteľné boilies, ktoré je vhodné na celoročné použitie, od skorej jari až do neskorej jesene. Je použiteľné na každej vode doma aj v zahraničí.

Mušla & Rak:

Nezameniteľnú vôňu tohto boilies dodáva dobre známa a obľúbená esencia s typickou mušľovou vôňou a zelenou farbou. Táto esencia u kaprov vyvoláva pocit potreby kŕmiť sa. Boilies je vyrobené z najkvalitnejších predtrávených a neenzymatických rybích múčok na trhu. V tomto mixe sa nachádza taktiež aj Crayfish múčka zo sladkovodného raka, ktorá má hrubšiu štruktúru a vysokú atraktivitu pre ryby. Má unikátnu prirodzenú arómu a chuť, ktorú kapry doslova milujú a vyhľadávajú. Je veľmi ľahko stráviteľná a výborne sa znáša s ostatnými rybími múčkami. Prirodzene v tomto boilies nesmú chýbať ani extrakty z mušlí, ktoré robia toto boilies výnimočným. Mušľa & Rak je vynikajúce a dobre stráviteľné boilies, ktoré je použiteľné počas celej sezóny, za každého počasia a vie prekabátiť aj tie najopatrnejšie ryby.

Pečen:

Špecifickú vôňu tohto boilies dodáva dobre známa a obľúbená  esencia s typickou mäsovou, pečeňovou a korenistou vôňou. Aróma Pečeň je bezpochyby najlepšia mäsová esencia, akú ste kedy videli a ovoňali. Jej charakteristickú vôňu dokážu ryby už z ďaleka rozpoznať. Boilies je vyrobené z najkvalitnejších predtrávených a neenzymatických rybích múčok dostupných na trhu, ktoré sú bohaté na aminokyseliny, vitamíny, bielkoviny, nenasýtené mastné kyseliny a zároveň sú výborne stráviteľné. Prirodzene v tomto boilies nesmú chýbať ani extrakty z pečene, ktoré sú pridané do mixu v  práškovej a aj tekutej forme v podobe liquidov. Nie je ich tam málo, to nám môžete veriť, že sme s nimi nešetrili. Boilies Pečeň je vhodné na celoročné použitie, od skorej jari až do neskorej jesene. Je veľmi dobre stráviteľné a použiteľné na každej vode doma aj v zahraničí.

Tuniak:

Neopozeranú a perfektnú vôňu tohto boilies dodáva silne zapáchajúca a jemne korenistá esencia s prirodzenou vôňou tuniaka. Veľmi kvalitné rybacie a korenisté boilies disponujúce intenzívnou tuniakovou vôňou, ktorú hneď spoznáme vďaka svojej typickej výraznej vôni. Boilies je vyrobené z najkvalitnejších predtrávených a neenzymatických rybích múčok dostupných na trhu, z ktorých v samotnom mixe má najvyššie zastúpenie výborná Tuniaková múčka. Táto múčka disponuje veľmi tmavou farbou, so silnou a intenzívnou vôňou. Vyrába sa pri nízkej teplote (LT-Low Temperature technológiou), vďaka čomu si uchováva všetky výživné  látky potrebné pre ryby. Korenistý základ tohto mixu tvorí vysoký podiel Chilli extraktu. Toto boilies sme ešte vyladili veľmi kvalitnými tekutými potravami Liquid Tuna extrakt, Liquid Tuna L030 a ...Vynikajúce a dobre stráviteľné boilies použiteľné počas celej sezóny a za každého počasia.

Frankfurtská klobása:

Vynikajúce, korenisté boilies na krátkodobé rybačky, ale aj na dlhšie výpravy s charakteristickou vôňou po údenej klobáse, ktorú mu dodáva jedna z najúspešnejších esencií posledného desaťročia, aróma Frankfurtská klobása. Boilies je vyrobené z najkvalitnejších predtrávených a neenzymatických rybích múčok dostupných na trhu, ktoré sú bohaté na aminokyseliny, vitamíny, bielkoviny, nenasýtené mastné kyseliny a zároveň sú výborne stráviteľné. Korenistý základ tohto mixu tvorí vysoký podiel Robin Redu, Chilli extraktu a ... Boilies Frankfurtská klobása je vhodné na celoročné použitie, od skorej jari až do neskorej jesene. Je veľmi dobre stráviteľné a použiteľné na každej vode doma aj v zahraničí.

Squid:

Boilies Squid je našou vlajkovou loďou, s ktorou určite doplávate ku kapitálnym úlovkom, o ktorých sníva každý kaprár. Výborné rybacie a primerane korenisté boilies disponujúce intenzívnou vôňou kalamárov, ktorú hneď spoznáme vďaka svojej typickej výraznej vôni. Je to pravdepodobne najlepšia esencia a za posledné roky sa aróma Squid stala jednou z najúčinnejších a najobľúbenejších esencií. Samotný mix obsahuje vysoký podiel veľmi kvalitnej Squid múčky a prirodzene nesmú chýbať ani extrakty z kalamárov, ktoré robia toto boilies rozdielovým. Boilies Squid je vhodné na celoročné použitie, od skorej jari až do neskorej jesene. Je veľmi dobre stráviteľné a použiteľné na každej vode doma aj v zahraničí.

Krill:

Boilies Krill je našou novinkou, ktorá úspešne prešla náročnými testami na našich a zahraničných vodách. Kvalitné primerane korenisté boilies disponujúce s charakteristickou intenzívnou vôňou a chuťou po morskom krille. Samotný mix obsahuje vysoký podiel veľmi kvalitnej krill múčky, ale aj napriek tomu táto zmes nepláva, lebo je výborne zaťažená ostatnými komponentmi, ktoré boli pri výrobe použité.  Boilies taktiež obsahuje najkvalitnejšie predtrávené a neenzymatické rybie múčky dostupné na trhu. Prirodzene v tejto zmesi nesmú chýbať tekuté extrakty a proteíny z krilla a taktiež ani veľmi kvalitná krill esencia. Do mixu bola použitá ešte jedna výrazná ovocno-korenistá esencia ako vôňa v pozadí, ktorá toto boilies už iba vyšperkovala. Boilies Krill je vhodné na celoročné použitie, od skorej jari až do neskorej jesene na všetkých typoch vôd doma aj v zahraničí. Jedná sa o veľmi dobre stráviteľné a výživné boilies, čo ho predurčuje aj na dlhodobé kŕmne kampane a ryby sa budú na Vaše kŕmne miesta opätovne vracať.

Scopex & Squid:

Boilies Scopex & Squid je našou ďalšou novinkou, ktorá mala veľmi dobré výsledky pri testovaní na našich a zahraničných vodách. Úspešne obstála na zväzových riekach, priehradách, jazerách ako aj na súkromných revíroch. Nebola núdza ani o úlovky nad hranicou 20+kg! Jemne korenisté a zároveň primerane sladké boilies  s charakteristickou intenzívnou vôňou po Scopexe a Squide. Samotný mix obsahuje vysoký podiel veľmi kvalitnej squid múčky, ako aj najkvalitnejšie predtrávené a neenzymatické rybie múčky dostupné na trhu. Samozrejme táto zmes obsahuje vysoký podiel extraktov a proteínov z kalamárov, ktoré tento boilies vyšperkovali. Do mixu boli pridané dve kvalitné esencie Scopex a samozrejme nemôže chýbať ani už legendárna esencia Squid. Boilies Scopex & Squid je vhodný na celoročné použitie, od skorej jari až do neskorej jesene na všetkých typoch vôd doma aj v zahraničí. Jedná sa o veľmi dobre stráviteľné a výživné boilies, čo ho predurčuje aj na dlhodobé kŕmne kampane a ryby sa budú na Vaše kŕmne miesta opätovne vracať. Taktiež je to ideálna voľba aj na krátkodobé vychádzky.

Parametre

Váha 1000g
Príchuť Squid, Ananás, Orech & Javor, Mušľa & Čierná ríbezľa, Mušľa & Rak, Pečeň, Tuniak, Frankfurtská klobása, Krill, Scopex & Squid
Rozmer 16mm, 20mm, 24mm
Vernostný systém

Vernostný systém

Náš vernostný systém prináša rôzne benefity a celkovo zľavy až do výšky 20%.

Splátkový predaj

Splátkový predaj

Vybraný tovar viete nakúpiť aj na splátky, ktoré vybavíte v ktorúkoľvek dennú i nočnú hodinu z pohodlia domova. 

Špeciálne akcie

Špeciálne akcie

Pre našich zákazníkov pripravujeme počas celého roka zaujímavé zľavy na vybrané produkty a súťaže.

Doprava zdarma nad €49

Doprava zdarma nad €49

Pri nákupe nad 49 € neuhrádzate dopravu, ľubovoľne zvolenú dopravu máte od nás zdarma.