Zľavový kupón 👉 BOJKY 👈 platí na všetok nami ponúkaný sortiment skladom s platnosťou do ⏳ 10. marca v kategórii bójky a príslušenstvo vo výške -25%.

Určite si nejeden z Vás položí otázku - kto sa skrýva za rybkou Leon.

Sme malá rodinná firma, ale nie vždy to bolo tak. Na začiatku sa to všetko začalo bežným obchodným kontaktom a položenou otázkou - nepôjdeme niekedy spolu na ryby? Skúste uhádnuť, aká bola odpoveď? Keďže slovo dalo slovo, po klasických plánoch sa skončilo na viacdňovej rybačke. A ako to všetci poznáte, keď Vám ryba neberie, tak ste radi, ak máte pri sebe rybárskeho parťáka, s ktorým prehodíte zopár slov a skrátite si čas pri čakaní na záber. Myšlienka založiť rybársky obchod bola už dávnejšie, ale až táto rybačka spustila kolotoč na realizáciu, keďže obaja parťáci po tom túžili. 

Firmu založili dvaja obyčajní rybári, ktorí sedeli na brehu jazera a dohodli sa na spoločnom podniku. S veľkým entuziazmom sa pustili do práce a rozhodli sa priniesť produkty, ktoré dokážu hlavne oni odporúčať, keďže ich používajú na svojich rybárskych výpravách. Začiatky neboli ľahké a boli doslova krkolomné - mali však víziu, verili jej a šli za ňou. Ako ubiehali dni, spoločný sen sa začal stávať skutočnosťou, až sa pretavil do reálnych kontúr. Podarilo sa naštartovať firmu, ktorá už je pár rokov etablovaná na trhu...

Naneštastie pracovné a rodinné povinnosti neumožnili nateraz pokračovať v nasadenom tempe obom zakladateľom. V súčasnosti jeden z nich - Marcel, si plní hlavne rodičovské povinnosti a preto kompletnú starostlivost o spoločnosť a chod rybárskeho obchodu plnohodnotne prebral Laco s rodinou.

Zakladatelia LeonFish - Laco & Marcel

Vernostný systém

Vernostný systém

Náš vernostný systém Vám ponúka možnosť využiť zľavu 10% z predchádzajúcich nákupov.

Široká ponuka

Široká ponuka

Tisíce produktov reálne skladom pripravené k okamžitému expedovaniu.

Špeciálne akcie

Špeciálne akcie

Pre našich zákazníkov pripravujeme počas celého roka zaujímavé zľavy na vybrané produkty a súťaže.

Doprava zdarma nad €89

Doprava zdarma nad €89

Pri nákupe nad 89 € neuhrádzate dopravu, ľubovoľne zvolenú dopravu máte od nás zdarma.