Spôsob dopravy si volí kupujúci sám cez formulár objednávky v e-shope. Kupujúci si môže zvoliť spôsob dopravy, a to:

 1. prostredníctvom Kuriéra GLS do 30kg (4.50 EUR pri objednávke do 89 EUR, pri objednávke od 89 EUR vrátane sa poštovné neúčtuje)
 2. prostredníctvom Kuriéra GLS nad 30kg (7,90 € pri objednávke do 89 EUR, pri objednávke od 89 EUR vrátane sa poštovné neúčtuje),
 3. prostredníctvom vyzdvihnutia na odbernom mieste – Packeta - balík do 5kg (3.50 EUR pri objednávke do 89 EUR, pri objednávke od 89 EUR vrátane sa poštovné neúčtuje),
 4. bezplatne formou osobného odberu na výdajnom mieste Rybárske potreby ESOX Liptovský Mikuláš, Kamenné pole 12, 031 01 Liptovský Mikuláš v rámci otváracích hodín od 09:00 hod. - 17:00 hod. (pondelok - piatok), 09:00 hod. - 12:00 hod. (sobota)
 5. doručenie do zahraničia (mimo Slovenska) je účtované individuálnym cenníkom.
 6. objednávky v nominálnej hodnote viac ako 200 € sú podmienené platbou vopred prevodom/vkladom alebo online platbou na účet predávajúceho.
 7. objednávky v nominálnej hodnote nižšou ako 15 € sú podmienené platbou vopred prevodom/vkladom alebo online platbou na účet predávajúceho.
 8. objednávky s nominálnou hodnotou nižšou ako 15 € si predávajúci vyhradzuje právo doručovať iba cez službu Packeta alebo Osobným odberom.

Pozn.: v termíne 20. - 27.12. neexpedujeme objednávky a je umožnené doručenie objednávky iba formou osobného odberu po dohode

Informácie k preprave a k vyzdvihnutiu zásielky:

Spôsob platby si volí kupujúci sám cez formulár objednávky v e-shope. Kupujúci si môže zvoliť spôsob platby, a to:

 1. dobierkou, pri doručení tovaru alebo pri vyzdvihnutí zásielky (1,30 EUR)
 2. online platbou prostredníctvom platobnej karty alebo online bankovníctvom (0,00 EUR)
 3. prevodom z účtu - uplatňuje sa dodatočná zľava na nákup vo výške -1%

Online platby pre nás zaisťuje platobná brána ComGate. Poskytovateľ služby, spoločnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platobná inštitúcia pôsobiaca pod dohľadom Českej národnej banky. Platby prebiehajúce cez platobnú bránu sú plnohodnotne zabezpečené a všetky informácie sú šifrováné.

Platba kartou - Najrýchlejší spôsob zaplatenia online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a budete pravdepodobne požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý dostanete SMSkou od svojej banky.

Rýchla on-line platba - Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite ako obvykle a tu potvrdíte už pripravený platobný príkaz. Po dokončení platby budete presmerovaní späť do obchodu. Platba je potvrdená okamžite, budeme bez odkladu pokračovať v realizácii objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s. Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, e-mail: platby-podpora@comgate.cz, tel: +420 228 224 267

Vernostný systém

Vernostný systém

Náš vernostný systém Vám ponúka možnosť využiť zľavu 10% z predchádzajúcich nákupov.

Široká ponuka

Široká ponuka

Tisíce produktov reálne skladom pripravené k okamžitému expedovaniu.

Špeciálne akcie

Špeciálne akcie

Pre našich zákazníkov pripravujeme počas celého roka zaujímavé zľavy na vybrané produkty a súťaže.

Doprava zdarma nad €89

Doprava zdarma nad €89

Pri nákupe nad 89 € neuhrádzate dopravu, ľubovoľne zvolenú dopravu máte od nás zdarma.